AKTUALNE REKRUTACJE

Greenvit jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Regularnie zwiększamy zatrudnienie i poszukujemy osób na stanowiska związane m.in. z produkcją, jakością, R&D, sprzedażą (na rynku polskim i za granicą) oraz inne. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz stabilną i interesującą pracę w miłym zespole.

Posiadamy 2 zakłady: w Zambrowie oraz nowo otwarty zakład w Łomży!

Obecnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

 

OPERATOR MASZYN – zakład w Zambrowie
TECHNIK/SPECJALISTA DS. UTRZYMYWANIA RUCHU – zakład w Zambrowie
OPERATOR MASZYN – zakład w Łomży
ASYSTENT/KA ZARZĄDU – biuro Słupno k. Radzymina

 

Prosimy o aplikowanie przez formularz aplikacyjny poniżej wraz z wpisaniem wybranego stanowiska i lokalizacji (Zambrów lub Łomża) (UWAGA: warunkiem poprawnej aplikacji jest: uzupełnienie wszystkich pól tekstowych, udzielenie pierwszej, podstawowej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz załączenie CV w formie pliku MS Office- pdf lub doc).

Ewentualne pytania dotyczące rekrutacji prosimy kierować na adres rekrutacja@greenvit.pl lub na ogólny numer telefonu.

 

Formularz APLIKACYJNY

Przed przystąpieniem do rekrutacji, prosimy o zapoznanie się z obowiązkiem informacyjnym.

  Zgoda na przetwarzanie danych (niezbędna do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym)

  Może Pan/Pani wycofać zgodę w każdym momencie poprzez kontakt z nami pod adresem daneosobowe@greenvit.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed wycofaniem zgody.

  Zgoda na dodatkowe informacje

  Zgodnie z artykułem 22¹ ustawy z 26 czerwca 1974 – Kodeksu pracy, jest Pani/Pan zobowiązany podać swoje konkretne dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, wykształcenie, historia zatrudnienia („Dane Osobowe”), w celu wzięcia udziału w naszych procesach rekrutacyjnych. Nie ma Pani/Pan obowiązku przekazywania dodatkowych danych osobowych. Pani/Pana zgoda na przetrwanie Dodatkowych Danych Osobowych jest dobrowolna. Jeśli nie chce Pani/Pan udzielić takiej zgody prosimy o niezamieszczenie ich w przesłanych dokumentach aplikacyjnych. Może Pani/Pan wycofać zgodę w każdym momencie poprzez kontakt z nami pod adresem daneosobowe@greenvit.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem.

  Zgoda na przyszłe procesy

  Jeżeli nie wyraża Pani/Pan zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w przypadku rekrutacji na inne stanowisko, prosimy o niezaznaczanie zgody. Może Pan/Pani wycofać zgodę w każdym momencie poprzez kontakt z nami pod adresem daneosobowe@greenvit.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem.